Bir Peri Masalı Fragman

<< 1 2

Bir Peri Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aşk, Gençlik, Aile
Yönetmen: Merve Çolak ile Çağıl Bocut
Senaryo: Deniz Akçay
Kanal ve Yayın Günü: Fox Tv - Çarşamba - 20.00 (28 Eylül 2022)
Bir Peri Masalı Oyuncuları: Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Kadir Çermik, Baran Bölükbaşı, Okan Urun, Tülin Ece, Şener Savaş, Canan Atalay ve Müfit Kayacan
Bir Peri Masalı Konusu:

Bir Peri Masalı Dizisi Fragmanı

Alina Boz (Zeynep),

13 Haziran 1988 Rusya'da doğup büyüyen genç yıldız oyuncunun annesi Rus Olga Boz babası ise Bulgaristan göçmeni Türk'dür. Ata Demirer'le Avea reklamında rol almıştır. Murat Boz'la bir dergide kapak yüzü olmuştur fakat hiç bir akrabalığı yoktur. Cesur Hemşire dizisinde Canan karakterini canlandırmıştır. Paramparça dizisinde Hazal karakteriyle tanınmış ve sonrasında dizilerde aranan yüzler arasında yerini almıştır. Başarılı oyuncu Vatanım Sensin dizisinden sonra Trt 1 'de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde sonrasında ise Atv'de ekranlara gelen Maraşlı dizisinde Mahur karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Alina Boz Kimdir?

Taro Emir Tekin (Onur Köksal),

1997 yılında İstanbul'da dünyaa gelen başarılı oyuncu Metin Tekin ve Şevval Sam Tekin'in çocuğudur. Oyunculuk eğitimini Oxford Üniversitesinde drama eğitimi alarak tamamlamıştır. İlk televizyon deneyimini bir internet dizisi olan Çıplak dizisinde Bulut karakteri ile yaşamış sonrasında ise bir zamanlar en çok izlenen listesinde yerini alan Sadakatsiz dizisinde Selçuk Dağcı karakter ile efsane bir oyunculuk sergileyerek sevilen ve aranan bir oyuncuya dönüşmüştür.

Nazan Kesal (Harika),

1969 Manisa doğumlu başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır. Hicran Yarası, Aşk ve Ceza, Bir Ömür Yetmez, Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı ve Anneler ve Analar gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Fazilet karakteri ile çok sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Halka dizisinde Hümeyra, Çocuk dizisinde Asiye Karasu ve son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ise 61.bölümden itibaren Sevda Çağlayan karakterine hayat vermiştir.

Mustafa Mert Koç (Zafer),

Sosyal medyada paylaşımlarıyla bir fenomen haline gelen Mustafa Mert Koç Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliğiylede tahtına göz koyan yeni bir oyuncu adayıdır. 1994 doğumlu oyuncu genç Yeter dizisi ile yıldızı parlamıştır. Sonrasında ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.  Şahin Tepesi dizisinde Cem karakterine hayat verdikten sonra ise Genç oyuncuyu son olarak Trt 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Ömer karakteri ile izlemiştik.

Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan)

9 Şubat 1988 Mersin doğumlu güzel oyuncu Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 1.72 boyunda ve 56 kiloda olan oyuncu katalog çekimlerinde model olarak bulunmayı seçmiş daha sonra özel olarak oyunculuk dersleri almıştır. Deniz Yıldızı ve Beni Affet dizileriyle izleyiciler tarafından tanınmaya başlamıştı. Uçurum, Günahkar (Aslıhan Karasu), Kara Sevda (Zeynep Soydere), Rüya (Elif Ardalı), Mehmed Bir Cihan Fatihi (Melike) ve son olarak ise Zemheri dizisinde Berrak karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.dizisinde rol almıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Bir Peri Masalı dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. ramazan yavuz: iyi dizi bitmez